Aukce ČSN pobočka Šumperk 28. listopadu 2020

2020-11-28

K.Zeman - 600 let úmrtí Přemysla Otakara II., 1978 Korunovaná hlava zpředu, vročení, opis / panovník na koni v bitvě, Sign., Punc., Ag 42 mm, 49.8 g, BK.5/8, MF.42/8a

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 4400,-