Aukce ČSN pobočka Šumperk 28. listopadu 2020
2020-11-28
A.Scharff - družstvo vídeňských výtvarných umělců b.l. Poprsí zprava, opis / větvička na pozadí se znaky, 3řádk.nápis Sign., Punc., Ag medailon 23x17 mm, 3,56 g orig.raž.ouško
Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: 1000,-