Aukce ČSN pobočka Šumperk 9. listopadu 2019
2019-11-09
Zavedení jednotné evropské měny EURO 1.1.2002 Gotický portál, opis / mapa Evropy, značka eura Sign., Punc.999, Ag 34 mm, 16 g orig.kapsle + etue + certifiká
Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-