Aukce ČSN pobočka Šumperk 9. listopadu 2019
2019-11-09
L.Zimpel - biřmovací scéna b.l., německý text Sign., Punc.Ag 40 mm dr.st. po o.
Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 600,-