Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 27. června 2020
Česká Společnost Přátel Plastiky
2020-06-27
Odznak "Vzorný voják", malé provedení, nepoškozený a o. "Zdravotník ČSČK", pozlacený, smalt, špendlík - 2 ks
Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-