Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 27. června 2020
Česká Společnost Přátel Plastiky
2020-06-27
Praha, Národní divadlo. Za zásluhy o rekonstrukci a dostavbu, 1983 Budovy ND, logo, sign./triga, stará budova ND, nápis. Ag39,5 punc.-900-32,7g
Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1000,-