Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 27. června 2020
Česká Společnost Přátel Plastiky
2020-06-27
Jablonec nad N., otevření mincovny 1.7.1993 - Razidla, symboly, 3 řád.nápis, sign./čs.lev, znak města, 7 řád.nápis, Ag40 - 9999 - 44,3g punc, v etuji
Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1300,-