Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 27. června 2020
Česká Společnost Přátel Plastiky
2020-06-27
5 Francs 1867 BB, Napoleon III., KM:799.2, patina
Vyvolávací cena: 450,- CZK - Vydraženo: 550,-