1/2 Tolarová medaile 1769 - poprsí zprava, opis / nová městská brána, vročení, Sign.FM, 35mm, 13.929g, Zott.2965 (BR.4157), nep.rysky, pěkná patina R!
Vyvolávací cena: 3800,- CZK - Vydraženo: --.-