Boehm - AR medaile na vysvěcení dómu 1837 - chrám, opis a 2-řádkový nápis / 7-řádkový nápis, Sign., 38mm, 26.241g, H.4415, vlas.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3000,-