Pichl - AE pamětní medaile 1896 - poprsí mírně zleva, latinský opis / 4-řádk. latinský nápis ve vavřínovém věnci, Sign., měď 58 mm, 84.101g, hr., pěkná patina
Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-