Boehm - medaile na 50.výročí lékařského titulu 1834 - poprsí zprava, opis/ 9-řádkový nápis ve věnci, Sign., bronz 52 mm, H.7665, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 850,-