Donner - úmrtní medaile b.l. (zemřel 1745) - poprsí zprava, opis / Pietas a Minerva stojící nad oltářem, opis, Sign., cín 46 mm, H.7659(AE), hrany, patina R!
Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-