Jednostranná litá dutá železná medaile b.l. - poprsí mírně zprava, opis, Nesign., 55mm, 25.413g, patina R! 38.735g, nepravidelný okraj, pěkná patina R!
Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-