I.M.Scharff - AR medaile na italská vítězství 1849 - poprsí zprava, opis / Victoria s věncem, opis, Sign., 57mm, 69.827g, Don.3682, M.2649, nep.rysky, patina R!
Vyvolávací cena: 22000,- CZK - Vydraženo: --.-