Boehm - AE medaile na 50.narozeniny 1831 - poprsí zprava, opis / vročení ve věnci a opis, Sign., 43mm, 46.666g, H.7187(AR), krásná patina
Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-