Scharff - AR medaile na svatbu v Ischlu 31.VII.1890 - dvojportrét zleva, opis / alegorie, dva znaky, nápis na stuze, Sign., 43mm, 39.131g, H.4017, hr., patina
Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-