Lauer - úmrtní medailka 30.1.1889 - poprsí zprava, opis / císařský znak, palmová ratolest a opis, Sign., bronz 27 mm s původním raženým ouškem, dr.hr., patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 170,-