Nesign. - na svěcení císařského zvonu v Retzu 1889 - poprsí zprava ve vavřínovém věnci / zvon, znak, opis, měď 43 mm, dr.hr., mírně kor., patina
Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 460,-