Fabris - položení základ. kamene Jižní dráhy 1850 - poprsí císaře zleva, opis /slavnostní scéna v Terstu, opis a nápis, Sign., bronz 58 mm, H.3751(Ag), patina
Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-