Nesign. - poprsí zleva, opis a věnec / včely a úl jako alegorie spořivosti, opis, mosaz 35 mm s původ. raženým ouškem, pěkná patina, téměř
Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2800,-