Nesign.- 60 let podniku Sazka, a.s. 2016 - velká "60" a opis / emblém a vročení, Punc., Au999, 40mm, 50g, pouze 60ks, kapsle, etue, certifikát RR!

Vyvolávací cena: 60000,- CZK - Vydraženo: 60000,-