Soušek - replika dukátu Albrechta z Valdštejna (1)628 - poprsí zprava, opis / znak, opis, Sign.PS/S, Punc., Au999, 21mm, 3.181g R!

Vyvolávací cena: 4400,- CZK - Vydraženo: 6000,-