Španiel - dvoudukátová medaile na 10 let ČSR 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř / český lev, sv.Václav s rytíři, Sign., Punc., Au 986, 22mm, 6.967g, nep.hr.
Vyvolávací cena: 13000,- CZK - Vydraženo: 15000,-