Aukce ČNS Tábor 31. března 2018
Česká numismatická společnost - pobočka Tábor
2018-03-31
Opiové závaží ve tvaru kachny se třemi hroty na hřebínku, na osmibokém podstavci, punc značka siluety kachny, o váze 10 baht, pol. 19. stol., pěkná pat.
Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1000,-