Aukce ČNS Tábor 31. března 2018
Česká numismatická společnost - pobočka Tábor
2018-03-31
Ag chrámový medailon se závěsem 28 x 28 x 5 mm sedící božstvo se čtyřma rukama, v jedné drží sekeru, přední relief silně zlacen KRÁSNÝ, R
Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: 750,-