Aukce ČSN pobočka Šumperk 12. května 2018

2018-05-12

Menší latinský peníz na korunovaci v Budíně, 8.6.1867 Poprsí zprava, opis / uherská koruna, písmo, Nesign. Nepunc., Ag 20mm 3.3g, M.2712, P.20 tém.

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 4800,-