Nesign. - upomínková medailka - koruna a tři znaky, lipový věnec/ 7-řádkový česko-německý nápis, Nesign., postříbřená mosaz 29 mm, ŠFP.53c, Rv. poškr., patina
Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 340,-