Josef Mrštík - PF 2003 (střed pražského groše) - korunovaný královský lev / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc., patinované Ag 20mm, 3.699g, pouze 30ks R!
Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-