Josef Mrštík - PF 2002 (keltský quinar) - koník zleva a loukoťové kolo / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc. patinované Ag 17mm, 2.847g, pouze 30ks R!
Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-