Josef Mrštík - PF 2001 (fenik) -jezdec na koni zprava s taseným mečem, hladký kruh / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc., pat. Ag 18mm, 1.327g, pouze 30ks R!
Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-