Nesign. - odhalení pomníku Josefa Jungmanna 15.5.1878 - pomník, opis/ 6-řádkový nápis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.207, dr.hr., tmavá patina
Vyvolávací cena: 10,- CZK - Vydraženo: 16,-