Kvasnička - 100 let naroz. Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva, opis / 5-řádkový nápis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, PZ.201, skvrnky, patina
Vyvolávací cena: 15,- CZK - Vydraženo: 22,-