Sign.HP - 100 let narození Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva / 4-řádkový nápis a opis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.202, pěkná patina, tém.
Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 22,-