Havelka - jeton na 750 let města 1224/1974 - replika dukátu Přemka Opavského / věž, vročení, opis, Nesign., zlacená mosaz 27mm, 14.451g, průvodní text
Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 30,-