Muzeum Kutná Hora - pamětní groš b.l. - koruna, dvojitý opis / český lev, opis, Nesign., Punc., Ag900, 28mm, 6.561g, nep.rysky, skvrnka, téměř
Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 190,-