Peter - Kutnohorský pamětní groš b.l. (1949) - replika aversu groše Václava II. / znak kutnohorských mincířů, opis, Nesign., Nepunc., Ag 27mm, 7.494g

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-