Peter - Kutnohorský pamětní groš b.l. (1949) - replika aversu groše Václava II. / znak kutnohorských mincířů, opis, Nesign., Punc., Ag987, 27mm, 4.216g
Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 130,-