Praha - převezení ostatků P.J.Šafaříka 13.V.1900 - poprsí zleva, palmová ratolest, opis / opis a nápis, Sign., cín 34 mm s původním ouškem, vlas.škr., patina
Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-