Jan Hus - základní kámen pomníku v Praze 5.7.1903 - hlava zprava, opis / Jan Hus na hranici, 7-řádkový nápis, Sign., bronz 28 mm, nep.hr., vl.rysky, patina
Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-