Emerich Hadfy von Livno - generál infanterie 1917 - poprsí zprava, ratolest, faksimile podpisu, nápis, Nesign., postříbřený zinek 38x70 mm, pěkná patina
Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-