Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - střetnutí občanů s vojskem, průčelí budovy, opis / letopočet ve věnci, Nesign., měď 50 mm, rysky, patina
Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: --.-