Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - střetnutí občanů s vojskem, průčelí budovy, opis / letopočet ve věnci, Nesign., postř.měď 50 mm, patina

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: --.-