Vlastenecká spol. umění a průmyslu (založ.1765) - personifikace města na lodi, opis / úl, včely a dva opisy, Nesign., Punc., Ag999, 27mm, 9.076g
Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 440,-