Návštěva papeže Pia VI. 1782 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, Sign.Rosa, Ag 25mm, 3.833g, krajový střížek, nep.rysky, pěkná tmavá patina, téměř
Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-