Galle - AE medaile na obsazení Horního Egypta (1799) - Napoleon jako faraon, písmo / krokodýl na řetězu u palmy, Sign., 35mm, 19.905g, Zeitz.9, krásná patina
Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-