Pamětní medailka k otevření Suezského průplavu 1869 - poprsí pašy Ismaela zleva, opisy / lodě v průplavu, nápis a opis, Nesign., cín 37 mm s pův.ouškem, patina
Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 360,-