Ag odražek 5-dukátu 1997 - brána opevnění, monogram "R", opis/ český lev, mezi pochodněmi, opis, Nesign., Ag999, 35mm, 14.898g, patina, etue, certifikát
Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: 260,-