Panovníci českých zemí - série 7ks medailí v etui, Sign. Bejvl (3x), Knobloch (2x), Oppl (2x), Ag999, 50mm, 51.5g, 7x kapsle, 7x boleta punc.úřadu, patina
Vyvolávací cena: 4800,- CZK - Vydraženo: 4800,-