Šaff - AR medaile I.filatelistické výstavy 1923 - poštovní známka, holubice, lip.lístky, opis / Brno, nápis, Sign., Nepunc., 45mm, 59.063g, Nov1.1.58b R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 20000,-